Przeskocz do treści
O Kancelarii - Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kasprzyk

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kasprzyk

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kasprzyk

Radca Prawny Paweł Kasprzyk jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Kancelaria zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych. W swojej działalności kierujemy się zasadami profesjonalizmu, rzetelności, poufności oraz kompleksowym podejściem do powierzonych zleceń. Każde zlecenie jest dogłębnie analizowane, aby znaleźć dla niego optymalne rozwiązanie – to jest takie, które pozwoli osiągnąć wyznaczony przez klienta cel w możliwe najkrótszym czasie. Klienci mogą liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie, a także szczegółowe, przekazywane na bieżąco informacje o postępie sprawy i podejmowanych działaniach.

Specjalizujemy się w obsłudze roszczeń odszkodowawczych, w czym mamy bogate, potwierdzone sukcesami doświadczenie. Osobom poszkodowanym np. w wypadkach drogowych, czy wypadkach przy pracy oraz ich bliskim udzielamy nie tylko pomocy prawnej, ale również szeroko rozumianego wsparcia. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm.

Kancelaria, w razie konieczności, korzysta ze wsparcia innych prawników oraz osób i firm posiadających specjalistyczną wiedzę i kompetencje niezbędne do realizacji zlecenia klienta.

Dotychczasowi klienci – z Gdańska i innych rejonów Polski – pozytywnie zaopiniowali nasze usługi, podkreślając przede wszystkim indywidualne i rzetelne podejście do sprawy klienta, zaangażowanie w sprawę oraz wyczerpujące i merytoryczne udzielanie porad prawnych.

 

Radca Prawny Paweł Kasprzyk

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku od 2009 r.

Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył również studia na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego (specjalizacja: handel międzynarodowy) oraz Szkołę Europejską funkcjonującą w ramach Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Specjalista z zakresu prawa cywilnego, handlowego oraz gospodarczego.

W pracy zawodowej zajmuje się obsługą przedsiębiorców oraz osób fizycznych – w szczególności są to sprawy spadkowe, windykacja należności, upadłość konsumencka.

Prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego (m.in. o rozwody, alimenty), sprawy pracownicze oraz z obszaru ubezpieczeń społecznych.

Ma bogate doświadczenie w reprezentacji osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oraz w wypadkach przy pracy.

Był pełnomocnikiem procesowym wielu rodzin, które na skutek wypadku straciły najbliższego członka rodziny.

Włada językiem angielskim.

 

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kasprzyk