Przeskocz do treści

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kasprzyk

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kasprzyk

Radca Prawny Paweł Kasprzyk jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Kancelaria zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych. W swojej działalności kierujemy się zasadami profesjonalizmu, rzetelności, poufności oraz kompleksowym podejściem do powierzonych zleceń. Każde zlecenie jest dogłębnie analizowane, aby znaleźć dla niego optymalne rozwiązanie – to jest takie, które pozwoli osiągnąć wyznaczony przez klienta cel w możliwe najkrótszym czasie. Klienci mogą liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie, a także szczegółowe, przekazywane na bieżąco informacje o postępie sprawy i podejmowanych działaniach.

Paweł Kasprzyk – radca prawny, członek OIRP Gdańsk. Swoją działalność opiera na profesjonalizmie, rzetelności, poufności oraz kompleksowym podejściu do powierzonych zleceń. Kancelaria radcy świadczy usługi pomocy prawnej przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym, dążąc do jak najsprawniejszej realizacji wyznaczonego celu. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, a dogłębna analiza pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania. Klienci mogą liczyć na merytoryczne wsparcie specjalistów, którzy będą na bieżąco przekazywać informacje na temat wyników podejmowanych działaniach.

Kancelaria radcy prawnego Pawła Kasprzyka specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, a bogate doświadczenie potwierdzają odniesione sukcesy. Działania podejmowane na rzecz osób poszkodowanych m.in. w wypadkach komunikacyjnych obejmują pomoc prawną oraz wsparcie niezbędne w całym toku sprawy. Dodatkowo kancelaria od wielu lat zajmuje się obsługą klientów biznesowych.

Radca Prawny Paweł Kasprzyk

Od 2009 roku Paweł Kasprzyk jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył również studia na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego (specjalizacja: handel międzynarodowy) oraz Szkołę Europejską funkcjonującą w ramach Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Specjalista z zakresu prawa cywilnego, handlowego oraz gospodarczego.

W pracy zawodowej zajmuje się obsługą przedsiębiorców oraz osób fizycznych – w szczególności są to postępowania spadkowe, windykacja należności, upadłość konsumencka.

Prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego (m.in. o rozwody, alimenty), pracowniczego oraz z obszaru ubezpieczeń społecznych.

Ma bogate doświadczenie w reprezentacji osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oraz w wypadkach przy pracy.

Był pełnomocnikiem procesowym wielu rodzin, które na skutek wypadku straciły najbliższych.

Włada językiem angielskim.